Harjoitusvuorot

Harjoitusvuorot 2018

Iso kenttä

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai
16.30-18.00 P10 / T15 T13 / P10 T13  /  P10 T13 / ja P11/P12
18.00 – 19.30 P11 / P12 Naiset / P13 P11 / P12 T15  /  P13  P17
19.30- 21.30    / P13 P17 / Miehet P17/ T15 Miehet
Lauantai Sunnuntai
10.00 – 11.30 P8 ja  nuoremmat /    T9 P8 ja nuoremmat Matti Koivisto
11.30 – 13.30 P11/P12 Batman-futis/Prinsessa-futis P10 J-P Tolonen
13.30 – 15.00 P13/P10 P11 Kimmo Varjo
15.00 – 16.30 T15 P17 P12 Toni Nieminen
16.30 – 18.00 Naiset P13 Petri Sipponen
18.00 – 20.00
20:00-21:00 P17 Aleksi Miettinen
Miehet Mikko Koivisto
Mikko Luototie
TOUKOKUU T9 ja nuoremmat Erika/Laura Lähdekorpi
TUKIPYYNNÖT -HML T13 Jouko Äijänaho
T15 Topi Riihilahti
Naiset Marjo Kuismanen

 

Pikkukenttä

maanantai tiistai keskiviikko torstai perjantai
16.30-18.00 T9 pikkukenttä P8 ja  nuoremmat
18.00 – 19.30
19.30 – 21.00
lauantai sunnuntai
10.00 – 12.00 T9  pikkukenttä
12.00 – 13.30
13.30 – 15.00
15.00 – 16.30
16.30 – 18.00
18.00 – 19.30

JALKAPALLON TALVIKAUDEN HARJOITUSVUOROT 1.10.2017 – 31.5.2018
(vuorojen aloitus lokakuussa tai joukkueen ilmoittaessa tarkemman ajan/huomioikaa laskutus
-sama menettely kun vuorojen käyttö lopetaan)

PÄIVÄ AIKA IKÄRYHMÄ TÄMÄ/TULEVA KAUSI TOIMI-/YHTEYSHENKILÖ

T9 ja nuoremmat:
la* 10.00-12.00 PARVI F9T – < MIRKA SAARINEN
(NUOREMMAT) – YK vanha sali

T13 ja nuoremmat:
to* 17.00-18.00 PARVI D-TYTÖT – JOUKO ÄIJÄNAHO/ANNE HUJO – Juteini
ti* 16.30-17.30 PARVI D-TYTÖT – JOUKO ÄIJÄNAHO/ANNE HUJO – YK uusi sali
pe* 17.00-18.30 PARVI D-TYTÖT – JOUKO ÄIJÄNAHO/ANNE HUJO – YK uusi Sali

T15 ja nuoremmat:
to* 19.00-20.00 PARVI C-TYTÖT – ANNE RIIHILAHTI – Juteini
joka toinen torstai
la* 13.30-15.00 PARVI C TYTÖT – ANNE RIIHILAHTI – Prikaati
ma* 17.30-19.00 PARVI C-TYTÖT – ANNE RIIHILAHTI – YK uusi Sali

Naiset:
ke* 18.30-20.00 PARVI NAISET – PIA MUILU – YK uusi sali
pe* 18.00-19.30 PARVI NAISET – PIA MUILU – Juteini
su* 17.00-18.30 PARVI NAISET – PIA MUILU – Prikaati

P8 ja nuoremmat:
ke* 16.30-17.30 PARVI F8P – VILLE HEIKKINIEMI Hurttala
su* 9.00-10.00 : PARVI F8P – VILLE HEIKKINIEMI – Areena

P10:
ti* 16.30-18.00 PARVI E10P – VILLE HEIKKINIEMI Hurttala
to* 17.30-19.00 PARVI E10P – VILLE HEIKKINIEMI – YK vanha sali
la* 12.00-13.30 PARVI E10P – VILLE HEIKKINIEMI – Prikaati
su* 9.00-10.00 : PARVI E10P – VILLE HEIKKINIEMI – Areena

P11 ja12:

ke* 19.00-20.00 PARVI E11P JA D12P – HARJOITUKSET YHDESSÄ
KIMMO VARJO JA TONI NIEMINEN – YK vanha sali
to* 19.00-20.00 PARVI E11P JA D12P – HARJOITUKSET YHDESSÄ
KIMMO VARJO JA TONI NIEMINEN – Juteini
joka toinen torstai
su* 9.00-10.00 : E11P/D12P – HARJOITUKSET YHDESSÄ
KIMMO VARJO JA TONI NIEMINEN – Areena

P13 :
ti* 17.30-18.30 PARVI D13P –PETRI SIPPONEN – YK uusi sali
to* 18.00-19.00 PARVI D13 POJAT – PETRI SIPPONEN – Juteini
su* 15.00-16.00 PARVI D12P/D13P –PETRI SIPPONEN – Prikaati

P17 :
to* 20.00-21.00: PARVI B-POJAT – JANNE SAARINEN – Juteini
su* 20.00-21.00: PARVI B-POJAT – JANNE SAARINEN – Areena

Futsal miehet:
pe* 19.30-21.00: PARVI FUTSAL MIEHET- VILLE KALERVO – Juteini

Futsal ikämiehet:
pe* 17.00-18.00: PARVI FUTSAL MIEHET- JARI SALMELA – Juteini

Kenttävaraukset:
http://www.hattula.fi/palvelut/sivistystoimi/vapaa-aika/liikunta/tilavaraukset-timmi/